Wakacyjna przerwa?

Kategoria: Osobiste • 6 września 2011

Cześć!

Jak zapewne większość z was zauważyła, od ponad miesiąca na blogu nie ma ani jednego nowego wpisu. Przez ten okres dostałem kilka meili z pytaniem czy zawieszam działalność tego bloga lub kiedy pojawi się nowy wpis. W tym wpisie chciałbym odpowiedzieć wam na te pytania, i powiedzieć co dalej.

No więc, pisanie postów na bloga będę kontynuował! Przez cały ten okres podczas którego nic nie pisałem, nie miałem ani przez chwilę myśli aby blog zawiesić.  Czemu więc nic nowego nie wstawiłem? Przez ostatni miesiąc wakacji pojechało się tu i tam, dodatkowo wpadło mi kilka zleceń, wieć pracy też nie brakowało. Ale będąc szczerym dodam jeszcze. że chciałem ten jeden miesiąc odpocząć od bloggowania, aby od września/października wrócić z głową pełną świeżych pomysłów.

Nowe wpisy prawdopodobnie pojawią się już od przyszłego tygodnia, więc zapraszam was bardzo serdecznie. Chciałbym dodać jeszcze, że zmieniam trochę formułę bloga, a mianowicie – będę więcej pisał nt. swojego własnego życia, swoich przemyśleń, celów itp. Oczywiście nie zabraknie również wpisów w starym dobrym stylu do jakich Ty czytelniku jesteś przyzwyczajony :-).

Kończąc już ten wpis informacyjny chciałbym Was prosić o rady, sugestie czyli po prostu feedback nt. tego co byście chcieli zobaczyć na moim blogu, co chcielibyście zmienić itp.

Pozdrawiam, do następnego 😉

–Patryk

  • Miło wiedzieć, że wracasz. Ostatnio coś cicho się zrobiło w tej blogosferze, a raczej na blogach, które czytałam. Bardzo podoba mi się nowa forma blogu. Sama zrobiłam coś podobnego niecały miesiąc temu i naprawdę mi się to bardzo podoba, szczerze polecam właśnie taką formę – pisanie bez ograniczeń o tym, co się myśli.

    W takim razie do zobaczenia 😉

Copyright 2017 - Patryk Borowski

Design - MelonStudio.eu
Wykonanie - Kamil Borowski<